Lokalizacja

Najbliższa okolica

mapkazlotaplaza01a.jpg

Willa Złota Plaża znajduje się idealnym miejscu zarówno jako doskonała baza do odpoczynku, zwiedzania i rozrywki jak również pracy i nauki.

W niedużej odległości pieszo, rowerem lub środkami komunikacji miejsckiej znajduje się szereg atrakcji turystycznych oraz największe szkoły wyższe, tereny targowe i firmy.

W odległości 10 minut piechotą znajduje się ERGO ARENA

Opis lokalizacji

Oprócz oczywistego atutu w postaci położenia 50 metrów od plaży, Willa Złota Plaża umiejscowiona jest w świetnie skomunikowanym miejscu. Jest idealną bazą do wypoczynku, pracy i nauki.

Do centrum Gdańska komunikacją miejską można dostać się w 30-40 minut, tyle samo zajmie podróż do Gdyni, natomiast centrum Sopotu jest oddalone zaledwie o kilka przystanków autobusem.

Właśnie dzięki swojemu wygodnemu położeniu w Trójmieście, Willa Złota Plaża wybierana jest na nocleg zarówno przez turystów jak i osoby uczące się w Trójmiejskich uczelniach, odwiedzające targi czy przyjeżdżające do pracy.

Dzielnica Jelitkowo, w której zlokalizowana jest Złota Plaża od początku XXw jest miejscem w którym odpoczywano. W okolicy jest bardzo dużo zieleni a nad morzem aż do Brzeźna ciągnie się pas lasu iglastego, w którym pasjonaci historri odnajdą z łatwością dobrze zachowane pozostałości umocnień wojennych.

Udogodnieniem dla gości są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie punkty małej gastronomii: smażalnie ryb, pizzernie, piwiarnie, bary szybkiej obsługi.

Dla młodzieży wielką atrakcję stanowi "Parkowa"- czyli dyskoteka na świeżym powietrzu w Jelitkowie. Blisko "Złotej Plaży" znajduje się także prawdziwa perełka architektoniczna, którą jest uliczka zabudowana zabytkowymi, uroczymi chatkami rybackimi.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się też ekspozycje Międzynarodowych Targów Gdańskich.

Bezpośrednia bliskość plaży, nadbrzeżnej promenady ze ścieżką rowerową ciągnącej się od Brzeźna poprzez Jelitkowo, Sopot aż po Gdynię daje mozliwość spędzenia czasu aktywnie, codziennie odktywając nowy kawałek trójmiejskiej plaży i zatoki gdańskiej.

Uczelnie

lokalizacja-szkol.jpg
Lokalizacja najbliższych szkół wyższych

 

Serdecznie zapraszamy osoby uczące się. Willa Złota Plaża to idealne miejsce do nauki oraz odpoczynku po pozaszkolnych zajęciach, np w Sopocie lub nadmorskich barach i dyskotekach ;)

Lokalizacja Google


Wyświetl większą mapę